VANTH Lidmodelis nokomplektēts(Aviomodeļi)

VIDEO

Ir palicis tikai viens , jau salikts un aprīkots modelis, ir lidots.!

Indoore  Itāļu lidmodelista (klases F6A)  ČEMPIONS un dizainers - FILIPPO MATARAZZI

Vanth ir  freestyle un ''aeromusical'' klases modelis.

 

Pateicoties novatoriskiem spārniem, servo un vadības virsmai, tas var realizēt neticami ātrus manevrus ar minimālo jaudu, lai jūs varētu izmantot tos pašus mazos servos kā Metis! Ar lidmodeli iespējams lidot visus jaunākos 3D manevrus, tas ir arī ļoti viegls lidojuma svars tikai( 125-140g) un spēj lidot ļoti lēni.Deprons ir slīpēts, lai samazinātu svaru, bet, pievērsiet uzmanību, lai saglabātu ļoti spēcīgu struktūru.

Tātad, tas ir 10 grami vieglāks nekā Metis un, ietaupot svaru, tas ir ideāas mašīna VPP (maināma soļa dzenskrūves) sistēma arīdzen. Ja jums ir nepieciešama vislabāko sniegumu lidojumu, un jūs vēlaties, lai uzzinātu jaunākās 3D manevrus vai varbūt izgudrot kaut ko jaunu pats, Vanth ir  jūsu pirmā izvēle!

šo modeli iespējams iegādāties pilnā KIT komplektācijā (ar motoru, servo mehānismiem, propelleru, savienojuma stieņiem), Jums atliek vien pievienot savu aparatūru un akumulatoru un var lidot.

Ja gribiet apgūt jaunakās aerobātikas figūras, vai vienkārsi investēt savam priekam un gandarījumam pašu Jaunāko modeli - Vanth ir pareizā izvēle!

Cena ,-EUR par komplektu, kurā ietilpst : 3  servomotori, elektromotors, regulators jeb ESC, propelleris, ogļškiedras stienīši!


 

Fizelāžas garums: 930mm

Spārnu garums: 918 mm

Lidošanas svars (ar akumulatoru) 110 - 120 g

Motors: AS2204 KV 1700

Regulators (ESC) - 6-10 Amp

Propellers: 8040 

Servo meh'anismi:4-6 g  x 3.gab.

Klā nepieciešams, lai lidotu:

Radio uztvērējs: 4/un vairāk kanāli

Akumulators: 7.4V 2S 350mAh Li-Po

Raidītājs

 

 

 

VIDEO

 

Salikšanas darbiem iesakām UHU POR LĪMI

Pieejamība:

Daudzums: 1

Cena:
65,-AKCIJA €

Pirkt

Pievienot grozam