PJB(Propelleri)

18x 8   un 18x10

Xoar Pjb Beechwood Prop ir kvadrātveida tipa dzenskrūve  modeļu lidmašīnām. Kvadrātveida skrūves korpuss absorbē enerģiju efektīvāk tādējādi palielina vispārējo vilces-svara attiecību nepalielinot dzenskrūves diametru.

Xoar propelleri tiek izgatavoti tikai no labākajiem kvalitātes materiāliem no Vācijas Pollmeier zāģmateriāliem, pārtraukumpunkts un kropļojumu līmenis jānodrošina tās sildīšanas procesā.Šie propelleri dizainēti ar datora palīdzību, pēc kā precīzi izgatavoti uz CNC darbagaldiem. Pēc CNC izgatavošanas pamatnes, piedzen no rokas katru propelleru. Katrs eksemplārs ir manuāli pabeigts sasniedzot perfektu virsmas gludumu un līdzsvaru, kas padara Xoar Propellerus īpašus konkurentu vidū.

Pārklāšanas process notiek 2 etapos, 2 slāņi gruntējuma pārklājumu un 2 slāņi glancēto aizsargpārklājumu tiek piemēroti, lai novērstu koroziju. Vēl katru Xoar propelleru manuāli līdzsvaro.Kā arī pēc izvēles no katras partijas tiek pārbaudīti propelleri tos reāli uzstādot uz dzinēja un pārbaudot skaņas lielumu.

Xoar PJB Beechwood Propelleri ir lieliska izvēle jebkuram modelista prasmes līmenim, kas meklē vairāk vilces sniegumu nepalielinot propellera diametru.

Xoar PJB Props piemērojamais Dzinēji Tips: benzīna dzinējam

Lūdzu, ņemiet vērā: Tiek ieteikta pārbaude, kad jūs uzstādāt propelleru uz sava modeļa, jo dažādu parametru un ārējo faktoru ietekmē (piemēram temperatūra u.tml.) 

 

 

Type B Beechwood

Best quality beechwood from Germany Digitally machined and manufactured in CNC program Manual finish to perfect 2 layers of primer coating + 2 layers of glossy protection coating prevent corrosion Manually Pre-balanced Pre-drilled QC qualified Strength Light weighted Elongation, breakpoint, distortion resistance High efficiency Low air fraction Greater thrust Lower noise level Accurate performance High endurance

Ražotājs:
Xoar

Pieejamība:

Daudzums: 3

Cena:
15 €

Pirkt

Pievienot grozam