Jaunumi

JAUNS PAKALPOJUMS

JAUNS PAKALPOJUMS

Šodien, kad lidojošie multirotori, jeb tautā saukti ''DRONI'' teju kļuvuši par neatņemamu jaunā laika gadžetu

Protams, tu esi iepazinies ar lidošanas drošības noteikumiem, taču var gadīties, ka tehnika kādreiz sabojājas, vai to nejauši sabojā....tad

Piedāvājam remonta pakalpojumus tiem, kam jau pieder multirotori. Ja tas  ir piedzīvojis negaidītu piezemēšanos, ja vairs nelido - nav svarīgi, cik smaga ir bijusi avārija, mūsu tehniķi var palīdzēt to dabūt darba gatavībā!

Uz remontu pieņemšanas kārtība! (Laika taupības nolūkos, lūgums stingri ievērot šo!)

1. Sazinieties ar mums :rakstiet uz meilu info@unlimited-rc.lv un vienojaties par pieņemšanas laiku! Darba laiki

2. Mēs pieņemam jūsu modeli, parakstot pieņemšanas/ nodošanas aktu. Jums tiks izsniegta speciāla e-maila adrese, pa kuru sazinoties jūs varēsiet saņemt tekošo informāciju par savu modeli un diagnostikas rezultātu.Ja jums nav iespējas sarakstīties, mēs jums piezvanīsim, lai sniegtu nepieciešamo informāciju.

3. Modeļa diagnostikas cena 10,-EUR +PVN

4. Pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 5 darba dienu laikā, mēs sniedzam rezumējumu par bojājumu un piedāvājam remonta iespējamos variantus.

5. Pēc savstarpējas vienošanās un darba procesa saskaņošanas- sūtam detaļas, vai arī salabojam jūsu modeli pēc iespējas ātrāk, lai varat LIDOT!

6. Kad modelis salabots - mēs jūs aicinām to saņemt un norēķināties skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu!Pēc samaksas saņemšanas jums tiek atdots jūsu modelis.

(Lai izvairītos no nesankcionētām noliktavas uzturēšanas izmaksām, lūdzu ievērot sekojošu nosacījumu:

Savs  modelis jāizņem 3 nedēļu laikā pēc rezumējuma paziņošanas vai salabošanas, pretējā gadījumā modelis kļūst par uzņēmuma īpašumu un tiek izpārdots.)


Laika taupības nolūkos lūgums ievērot Remonta pieņemšaans/nodošanas kārtību!

Lai jūs ātrāk lidotu, uzticies mūsu meistaram ! 

Cita veida tehniskā izziņas informācija, kas neattiecas TIEŠI uz konkrēto remontu šoreiz saņemt nevarēsiet.Tas nozīmē, ka garas diskusijas par droniem un to lidošanu, drošību t.tml. netiek iekļautas remonta pakalpojumu cenā!

 

                               

Individuāla dronu būve jeb 

LAIMĪGS TAS KURŠ LIDO

 

Ja tev gribās uzbūvēt SAVU lidaparātu: - vai tas paredzēts tikai lidošanai mājas pagalmā, vai Go-Pro kameras pacelšanai, vai lielākas kameras pacelšanai, vai, varbūt, kādu populāro uz ātrumu skriešanās lidaparātu, mēs varam palīdzēt.


Nekautrējies un pajautā nosūtot mums e-pastu uz info@unlimited-rc.lv    un mēs labprāt atbildētu uz tavu jautājumu!!

 

 

  

 

 

 

Nosacījumi remontam un/ vai būvei.

 

Ko nozīmē ''Diagnostika'' - Apskatīsim, kas par vainu, noteiksim remonta tāmi, cik izmaksās rezerves daļas, ja tās pasūtīsim mēs, vai ieteiksim jums, kur varēsiet pasūtīt tās patstāvīgi.Vienosimies par remonta iespējamo laiku.

Remonts 10-20 (+PVN) Euro stundā atkarībā no lidaparāta lieluma. ( Remonta laiks vienam dronam pēc diagnostikas, pārsvarā ir no 2-5 stundām, atkarībā no sarežģītības pakāpes) 

Nesankcionēta uzglabāšana noliktavā - tas nozīmē, ka modeļa diagnostikas un remonta cenā ir iekļautas arī modeļa uzglabāšanas izmaksas, kuras, neizņemšanas gadījumā, pārsniedz pakalpojuma maksu.

26.11.2015.