Jaunumi

Pārmaiņu laiks

Pārmaiņu laiks

Sveiciens visiem, draugiem, labvēļiem, esošiem un topošiem klientiem!

Tagad ir pārmaiņu laiks un, ja gribam palikt kopā, tad jāpielāgojas!

Kā teica Rainis '' Izdzīvos, kurš pārmainīsies''!

Pavisam nopietni jāatdzīst, ka komunikācija ar klientu veikalā ir kļuvusi par ''extru''. Tas laiks aiziet, kad varējām veltīt ikvienam klientam personīgu uzmanību, aprunāties ar klientu lēnā garā, gausi un pasmejoties vēl par dzīvi, par to, kā klājas, kā draugiem, ģimenei , par paveiktajiem darbiem un nedarbiem......

Diemžēl ikdienā, iksekunde ir atmaksāta ar peļņas vai zaudējuma koificientu. Lai cik skarbi šis neizklausītos, visi, kam ir savs bizness Latvijā, mani sapratīs.

Tāpēc draudzīgi aicinām pircējus apbruņoties ar pacietību un strikti nodalīt divas lietas:

Ja vēlamies pačalot, satikt draugus, palidot, paskatīties citu modeļus, pagozēties ar saviem modeļiem, parunāt par dzīvi..vai galu galā, kopā iedzert alu, tad  braucam uz lidmodelistu saietiem, tusiņiem, pasākumiem, šoviem, vai pat sacensībām!

Bet

iepērkot lidmodelistu preci, tāpat kā vairākumā pasaules tirdzniecības kompānijās, arī mēs varam piedāvāt:

1) pašiem patstāvīgi veikt pasūtījumu tieši mūsu mājas lapā-no piedāvātā preču klāsta;

2) vai rakstot uz e-mail: info@unlimited-rc.lv , ja ir jautājumi vai neskaidrības, vai vēlamies precizēt preces esamību noliktavā uz šodienu;

3) jau iepriekš izdomājiet, kā vēlaties to saņemt - ar piegādi uz jūsu precīzi norādīto adresi, kas būs maksas pakalpojums (atkarībā no preces svara, apjoma un adreses,)

vai variet atbraukt pakaļ paši uz mūsu biroju, bet tikai vienu dienu nedēļā - ceturdienā. Tieši ceturdiena ir izvēlēta par preču izsniegšanas dienu, kad gaidīšu zvanu no jums un sagaidīšu Mārupē, Gaujas ielā 30.

4) Arī tālruņa nummurs saziņai  tikai par preci, tagad ir: +371 22339982

 

Jūsu Unlimited RC - Karīna

P.S. Informāciju par lidmodelistu pasākumiem, ''salidošanās pasākumiem'', uzstāšānās šoviem, un sacensībām lasiet saitos:

www.unlimited-rc.lv,

www.avioclub.lv

www.latrc.lv

www.nakotne.com

arī FACEBook lapā - Unlimited RC dalāmies ar informāciju par Eiropas un Pasaules lidmodelistu un arī lielās aviācijas notikumiem.

02.03.2017.